UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z żalem stwierdzam, że Elbląg to jedno z brzydszych miast ( same dziury po kamienicach i parki na byłych cmentarzach) Napisy poniemieckie były częscią tradycji tego miasta, a bez tradycji miasto jest osiedlem.


Anuluj