UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tempo niezbyt szybkie, mamy 4 rok wojny w państwie przy naszej granicy, dwóch naszych obywateli już zginęło od rakiet na naszym terytorium. Na NATO nie ma co liczyć - co pokazała owa śmierć, a oni po 4 latach dopiero robią dokumentację?? Gdzie ataki na nasze terytorium już są testowane np. dronami wpuszczanymi na nasze terytorium, czy co chwilę rosyjskie myśliwce przy naszej granicy. A tu ktoś się obudził, że może zarobić na dokumentacji - bo od dokumentacji do rewitalizacji długa droga, a być może zakończy się tylko na drogiej dokumentacji. PS. co ze stadionem przy ul. wschodniej?? tam też dokumentacja powstała która nas kosztowała min.1 000 000 pln.
okoniowaty