UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Henry Kissinger kiedyś powiedział: Bycie wrogiemAmeryki może byćNiebezpieczne, ale bycie jej przyjacielem jestFatalne.
tyle
Henry Kissinger kiedyś powiedział: Bycie wrogiemAmeryki może byćNiebezpieczne, ale bycie jej przyjacielem jestFatalne.
tyle