UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Henry Kissinger kiedyś powiedział: Bycie wrogiemAmeryki może byćNiebezpieczne, ale bycie jej przyjacielem jestFatalne.

tyle

Anuluj