A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak ma spać z takim facetem jak ty - to woli z psem.
Taaak, to Molibden.
Do lochu z takim dziadostwem w więzieniu za duży komfort dla takiego dziadostwa.
serce boli, tak młody pies.
Na stronie Psiego Raju w Pasłęku jest link do zbiorki. Czytając niektóre komentarze pod tym artykułem uważam iż redakcja powinna je usuwać. Cierpienie stworzenia i wypociny debili, tego nie da się znieść
NawrockYego?
znowu mądre komentarze elity czytelników PORTELU
Skoro na profilu FB schroniska jest informacja, że odnaleziono już właściciela. To mam nadzieję, że już siedzi na 3 miesiace do sprawy po której 3 lata. Bo chciałbym by choć moje wnuki doczekały się czasów, gdy oprawcy zwierząt i kompletnie pijani kierowcy zaczną być karani przez niestrachliwych sędziów.
wysoka grzywna, aby dzieci nie powielały takich zachowań
To zwyrodnialstwo prawie takie jak niemieckie ale czy większym draństwem nie jest decyzja o likwidacji 200 porodówek z 300 w całym kraju? Gdzie te protestujące baby się podziały? Dostały stołki?