21
18.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak ma spać z takim facetem jak ty - to woli z psem.
(2026.02.18)

info

13  
  1
Taaak, to Molibden.
Blumenbauer (2026.02.18)

info

1  
  2
Do lochu z takim dziadostwem w więzieniu za duży komfort dla takiego dziadostwa.
(2026.02.18)

info

13  
  0
serce boli, tak młody pies.
(2026.02.18)

info

9  
  0
Na stronie Psiego Raju w Pasłęku jest link do zbiorki. Czytając niektóre komentarze pod tym artykułem uważam iż redakcja powinna je usuwać. Cierpienie stworzenia i wypociny debili, tego nie da się znieść
Yo (2026.02.18)

info

15  
  0
NawrockYego?
(2026.02.18)

info

2  
  10
znowu mądre komentarze elity czytelników PORTELU
997 (2026.02.19)

info

1  
  0
Skoro na profilu FB schroniska jest informacja, że odnaleziono już właściciela. To mam nadzieję, że już siedzi na 3 miesiace do sprawy po której 3 lata. Bo chciałbym by choć moje wnuki doczekały się czasów, gdy oprawcy zwierząt i kompletnie pijani kierowcy zaczną być karani przez niestrachliwych sędziów.
(2026.02.19)

info

4  
  0
wysoka grzywna, aby dzieci nie powielały takich zachowań
elka (2026.02.19)
To zwyrodnialstwo prawie takie jak niemieckie ale czy większym draństwem nie jest decyzja o likwidacji 200 porodówek z 300 w całym kraju? Gdzie te protestujące baby się podziały? Dostały stołki?
(2026.02.19)

info

4  
  0