UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro na profilu FB schroniska jest informacja, że odnaleziono już właściciela. To mam nadzieję, że już siedzi na 3 miesiace do sprawy po której 3 lata. Bo chciałbym by choć moje wnuki doczekały się czasów, gdy oprawcy zwierząt i kompletnie pijani kierowcy zaczną być karani przez niestrachliwych sędziów.


Anuluj