UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro na profilu FB schroniska jest informacja, że odnaleziono już właściciela. To mam nadzieję, że już siedzi na 3 miesiace do sprawy po której 3 lata. Bo chciałbym by choć moje wnuki doczekały się czasów, gdy oprawcy zwierząt i kompletnie pijani kierowcy zaczną być karani przez niestrachliwych sędziów.