Wybrany wątek opinii
Helikopter powinien mieć lądowisko na dachu szpitala - tak jak to jest w innych szpitalach. Wtedy chorego do windy i SOR lub inne oddziały. To by skróciło ten tak ważny czas. Teraz z samolotu do szpitala musi być ''przerzucony'' karetką co znacznie wydłuża ten cenny CZAS.
Do moderacji
Odpowiedz
30
6
Szpital budowany był w latach osiemdziesiątych, wówczas nie przewidziano takiego rozwiązania, a dzisiaj jest to po prostu niemożliwe zatem dalej trzeba "przerzucać" cokolwiek.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Wybudować parking piętrowy i na jego dachu lądowisko dla helikopterów. Połączyć ten piętrowy parking ze szpitalem korytarzem. Rozwiązano by tym sposobem kilka problemów szpitala z komunikacją.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1