A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Głośno było że firma MAAG opuszcza Elbląg i obecna lokalizacje na Stoczniowej, ale to za parę lat a już teraz budynek A10 opuszcza forma Siemens ! I tutaj cicho i nikt nic nie wie
klasyczny rycerz bez głowy
Błąd rzeczowy: ten przedmiot, który zasłania twarz w hełmie nazywa się ZASŁONA. Przyłbica to właśnie hełm z zasłomną
Jeździec bez głowy :P, a tak poważnie to pewnie dostaną zawiasy i pewnie niemałą grzywnę za zniszczenia mienia.
m. m juch
@Tu jest Polska - Przypominam, że PiS od już dawna nie rządzi.
Robią afere z powodu kawałka blachy. Ten śmieszny rycerz to miał głowę czy tylko pseudo przyłbice bo oryginał to to nie jest? Jak prawdziwą głowę to grubsza sprawa i może jeszcze żyje ?. Dobrze że nie miał sznurowadeł bo buty iście z obecnych czasów.
Skoro rycerz nie ma głowy to czy policja prowadzi działania pod kątem dekapitacji ?
Szukajcie u Dulcynei :)