20
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Głośno było że firma MAAG opuszcza Elbląg i obecna lokalizacje na Stoczniowej, ale to za parę lat a już teraz budynek A10 opuszcza forma Siemens ! I tutaj cicho i nikt nic nie wie
Anonim12345 (2026.02.11)

info

5  
  0
Od min 5 lat mamy najdroższy prąd w Europie. A ludzie dalej głosują na pis
Tu jest Polska (2026.02.11)
klasyczny rycerz bez głowy
(2026.02.11)

info

1  
  0
Błąd rzeczowy: ten przedmiot, który zasłania twarz w hełmie nazywa się ZASŁONA. Przyłbica to właśnie hełm z zasłomną
BA (2026.02.11)

info

3  
  0
Jeździec bez głowy :P, a tak poważnie to pewnie dostaną zawiasy i pewnie niemałą grzywnę za zniszczenia mienia.
(2026.02.11)

info

0  
  1
m. m juch
(2026.02.11)

info

1  
  0
@Tu jest Polska - Przypominam, że PiS od już dawna nie rządzi.
(2026.02.11)
Robią afere z powodu kawałka blachy. Ten śmieszny rycerz to miał głowę czy tylko pseudo przyłbice bo oryginał to to nie jest? Jak prawdziwą głowę to grubsza sprawa i może jeszcze żyje ?. Dobrze że nie miał sznurowadeł bo buty iście z obecnych czasów.
(2026.02.12)

info

0  
  0
Skoro rycerz nie ma głowy to czy policja prowadzi działania pod kątem dekapitacji ?
(2026.02.12)

info

0  
  0
Szukajcie u Dulcynei :)
ghjkl (2026.02.12)

info

0  
  0