UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeździec bez głowy :P, a tak poważnie to pewnie dostaną zawiasy i pewnie niemałą grzywnę za zniszczenia mienia.
Jeździec bez głowy :P, a tak poważnie to pewnie dostaną zawiasy i pewnie niemałą grzywnę za zniszczenia mienia.