UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głośno było że firma MAAG opuszcza Elbląg i obecna lokalizacje na Stoczniowej, ale to za parę lat a już teraz budynek A10 opuszcza forma Siemens ! I tutaj cicho i nikt nic nie wie

Anonim12345

Anuluj