UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głośno było że firma MAAG opuszcza Elbląg i obecna lokalizacje na Stoczniowej, ale to za parę lat a już teraz budynek A10 opuszcza forma Siemens ! I tutaj cicho i nikt nic nie wie
Anonim12345
Głośno było że firma MAAG opuszcza Elbląg i obecna lokalizacje na Stoczniowej, ale to za parę lat a już teraz budynek A10 opuszcza forma Siemens ! I tutaj cicho i nikt nic nie wie
Anonim12345