A moim zdaniem... (od najstarszych)
@Jackstrong - Ty byś chciał, żeby tak wszyscy uwierzyli w to co piszesz i przyjęli to za pewnik. Więc wyprowadzam Cię z błędu. Ujadać możesz, a mieszkańcy Elbląga to mądrzy i rozsądni ludzie, potrafiący myśleć i przefiltrować teksty pisane przez trolla PiSowskiego. Więc zajmij się robotą, wytwarzaj PKB dla kraju a nie siedzisz i wypociny sfrustrowanego nieroba wstawiasz.
A ja tam widziałem tylko straż miejską i ich rodziny to kto zeżarł to jedzenie i przytulił ubrania, a kto kasę. Ile miasto straciło i kto zyskał?