UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jackstrong - Ty byś chciał, żeby tak wszyscy uwierzyli w to co piszesz i przyjęli to za pewnik. Więc wyprowadzam Cię z błędu. Ujadać możesz, a mieszkańcy Elbląga to mądrzy i rozsądni ludzie, potrafiący myśleć i przefiltrować teksty pisane przez trolla PiSowskiego. Więc zajmij się robotą, wytwarzaj PKB dla kraju a nie siedzisz i wypociny sfrustrowanego nieroba wstawiasz.

pozytywny-elblążanin