A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słowa prokuratury: "W toku dotychczas przeprowadzonych czynności ustalono, że w latach 2017-2023 w Warmińsko-Mazurskim Związku Kajakowym, w klubach..... oraz w klubie Silvant w Elblągu, .... , dochodziło do istotnych nieprawidłowości w zakresie sporządzania dokumentacji z zajęć sportowych kajakarzy. Spokojnie... jeszcze przesłuchają
@anty pis - Kogoś cztery litery chyba pieką, że rośnie w mieście medium jadące bez ogródek z urzędową chamówą, co?? Nawet, gdyby robił to ktoś z Kambodży czy samego szczytu Kilimandżaro, to tylko świadczy o tej władzy, ile nieprawidłowości i patologii można dostrzec choćby z drugiego końca świata. Zamiast jechać w necie ludzi - bo zakładam, że robi to ktoś z osób współpracujących z władzami miasta o ile nie one same - weź je się do roboty, zwłaszcza w godzinach pracy. Pozdrawiam gorąco!
Czy czasami nie będzie oświadczenia że to nagonka polityczna?
A ja informuję ze w Szeszelewie sprawdzają piłkarzy nożnych. No I co z tego wynika?
Ale ustawka urząd spada na dno.
@anty pis - Od muranskiego masz takie info? Bo z tego co wiem to wielbiciele rudego mają tego typu źródła informacji. Że o akselalsprig i innych ściekach nie wspomnę.
W mieście Elbląg tak jest. Zdusic każdego kto ma cos do powiedzenia ale chyba zle trafili
Jaką prawdę, że nie dostał dotacji o której marzył? A ile to Silvant wpłaca do kasy UM za udostępnioną infrastrukturę sportową, no ile?
Czy to nie dziwne, że ta sprawa dotyczy nieprawidłowości w latach 2017-2023? A kto to wówczas sprawował rządy?
@anty pis - I bardzo dobrze że prowadzi. Przynajmniej co nieco jest wiadome jak jest naprawdę. I nie wytną komenta jak ten tutaj, POOOOltyczny POOOOOrtel.