UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@anty pis - Kogoś cztery litery chyba pieką, że rośnie w mieście medium jadące bez ogródek z urzędową chamówą, co?? Nawet, gdyby robił to ktoś z Kambodży czy samego szczytu Kilimandżaro, to tylko świadczy o tej władzy, ile nieprawidłowości i patologii można dostrzec choćby z drugiego końca świata. Zamiast jechać w necie ludzi - bo zakładam, że robi to ktoś z osób współpracujących z władzami miasta o ile nie one same - weź je się do roboty, zwłaszcza w godzinach pracy. Pozdrawiam gorąco!