23
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To ze narażają siebie to ok trudno, ale, ze innych to po prostu glupota ! Powinny byc kary
(2026.02.02)

info

2  
  0
@aborygen_stont - Wtedy przy nich możesz się poczuć mądrzejszy, mądrość to nie śmiać sie z ułomności czy nawet głupoty, może to Ci czasem mocno się opłacić
Yettti (2026.02.03)
Niebezpieczny to jest Trump którego pisowcy wielbią
Tak jak bestie (2026.02.03)
@Tak jak bestie - Ciągnie bestia do bestii
Pis kocha bestie (2026.02.03)
O czym myśleli ci wyborcy oddając głos?
Na pewno nio o Polsce (2026.02.03)
Czy ci wyborcy też mają takie wartości jak ich wybrańcy?
pis to stan umysłu (2026.02.03)
płatne trolle w akcji ale portel NIC z tym nie robi, gdyby było w odwrotną stronę to szybciutko by likwidowali.
renatka (2026.02.03)

info

0  
  1
Dopóki się pisze - a piszesz o głupocie..
(2026.02.03)
Tu koniec świata się zbliża bo ocieplenie, ostatnie pokolenie powinno przymrozić się na tej plaży !!!!!
Marlena dietrich (2026.02.03)

info

1  
  1
Trol kolejny dzień w akcji, finansuje moskwa bo nie pracuje tylko w internecie nadaje głupoty.
Styrlitz (2026.02.03)