A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ze narażają siebie to ok trudno, ale, ze innych to po prostu glupota ! Powinny byc kary
@aborygen_stont - Wtedy przy nich możesz się poczuć mądrzejszy, mądrość to nie śmiać sie z ułomności czy nawet głupoty, może to Ci czasem mocno się opłacić
płatne trolle w akcji ale portel NIC z tym nie robi, gdyby było w odwrotną stronę to szybciutko by likwidowali.
Dopóki się pisze - a piszesz o głupocie..
Tu koniec świata się zbliża bo ocieplenie, ostatnie pokolenie powinno przymrozić się na tej plaży !!!!!
Trol kolejny dzień w akcji, finansuje moskwa bo nie pracuje tylko w internecie nadaje głupoty.