Wybrany wątek opinii

Do puki ratownik będzie ratował, głupota nie minie !
(2026.02.02)
Ludzie płaca podatki więc będą korzystać z pomocy którą opłacają. Głupotę nosisz w sobie.
kdsgjf (2026.02.02)
Dopóki się pisze - a piszesz o głupocie..
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy