Wybrany wątek opinii

Miała szczęście że se xsiundza nie wzięła. Mogła skończyć gorzej
Drań kocha bardziej (2026.02.02)
@Drań kocha bardziej - Skończyła najgorzej... a Ty zastanów się co piszesz prostaku
Beniowski (2026.02.03)
@Drań kocha bardziej - Człowiek kulturalny zachowuje respekt.
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy