UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest mozliwe, ze urzad nie udostepnil informacji publicznej, skoro na swojej www podaje terminy: bez zbednej zwłoki, ale nie przekraczając 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jezli jest problem, to według danych z www, portel powinien otrzymać informację o przedłużajacej się sprawie. Co jest grane?