UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest mozliwe, ze urzad nie udostepnil informacji publicznej, skoro na swojej www podaje terminy: bez zbednej zwłoki, ale nie przekraczając 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jezli jest problem, to według danych z www, portel powinien otrzymać informację o przedłużajacej się sprawie. Co jest grane?


Anuluj