UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odpowie a jak. Tylko że na Azyl to Ziobro i Romanowski zasłużył. Hahahaha. Dobra decyzja UM że dopiero od 1 lutego to ma ruszyć bo dzieciaki i tak wiedza co mają robić i gdzie maja zajęcia.
Odpowie a jak. Tylko że na Azyl to Ziobro i Romanowski zasłużył. Hahahaha. Dobra decyzja UM że dopiero od 1 lutego to ma ruszyć bo dzieciaki i tak wiedza co mają robić i gdzie maja zajęcia.