UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowie a jak. Tylko że na Azyl to Ziobro i Romanowski zasłużył. Hahahaha. Dobra decyzja UM że dopiero od 1 lutego to ma ruszyć bo dzieciaki i tak wiedza co mają robić i gdzie maja zajęcia.


Anuluj