13
07.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Uhaha powodzenia
(2026.01.07)
Cieszy mnie że od ponad 2 lat rząd polski inwestuje w Polskę a nie w Watykan jak poprzednicy
Inwestycje pis (2026.01.08)

info

8  
  6
komu mało tych mieszkań w Eg
(2026.01.09)

info

0  
  0