UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszy mnie że od ponad 2 lat rząd polski inwestuje w Polskę a nie w Watykan jak poprzednicy
Inwestycje pis
Cieszy mnie że od ponad 2 lat rząd polski inwestuje w Polskę a nie w Watykan jak poprzednicy
Inwestycje pis