UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ale szopka- a komu mają wierzyć, jak nie obecnemu premierowi? Może tym, którzy przez lata rządów PiS-u grabili ile się da? Przestańcie siać propagandę o nieudolności obecnego rządu. Trudno jest kierować państwem, jeśli codziennie słyszy się, że jest się najgorszym premierem nie podając żadnych argumentów na tą opinię. Mieszkamy w Europie i tutaj powinniśmy szukać oparcia, Ameryka jest bardzo daleko, ma swoje problemy i nikt nami się nie będzie przejmował, jeśli zdarzy się coś złego. Proszę zobaczyć co zrobili Amerykanie z dawnym Alstomem.

babunia