UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co ty za bzdury piszesz. Ludzie dostali odszkodowania wystarczające na pokrycie szkód. Tylko wiele rodzin nie zrobilo remontu, kasę wzięli a potem problem.... bo rachunków brak...

Maniek08

Anuluj