UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ty za bzdury piszesz. Ludzie dostali odszkodowania wystarczające na pokrycie szkód. Tylko wiele rodzin nie zrobilo remontu, kasę wzięli a potem problem.... bo rachunków brak...
Maniek08
Co ty za bzdury piszesz. Ludzie dostali odszkodowania wystarczające na pokrycie szkód. Tylko wiele rodzin nie zrobilo remontu, kasę wzięli a potem problem.... bo rachunków brak...
Maniek08