UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry niemiecki market nie peowski ale i tak zresztą peowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat polaków
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry niemiecki market nie peowski ale i tak zresztą peowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat polaków