UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry niemiecki market nie peowski ale i tak zresztą peowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat polaków


Anuluj