UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby nie patrzeć od 9 miesięcy cena koszyka bez zmian. Nie zmienia to faktu że jest drożej niż w Niemczech. Dziękujemy wam pisowcy

Taka prawda

Anuluj