UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw trakt przy Górze Chrobrego" dla rowerzystów i służb ratunkowych. A potem co? Wszystkie samochody włącznie z ciężarówkami. Rozwalicie jedyną perłę Elbląga jaką jest Bażantarnia. Chciwość inwestycyjna dla smrodu, hałasu, przekreśli ten wyjątkowy zakątek tuż na skraju miasta i dla rekreacji mieszkańców. Nic oryginalnego nie wymyśliliście. To mentalność wsteczna.
Garbo