UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze miasto było marginalizowane przez rząd do roku 2023 - stąd to miejsce. Utrata statusu miasta wojewódzkiego też się ewidentnie do tego przyczyniła. Od 2024 roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.

okkj

Anuluj