12
11.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pani Profesor dużo wymagała od siebie, ale i od nas. W liceum trochę miałam w głowie inne zajęcia niż nauka, We wczesnych latach 80-tych jeszcze nie było widać sensu tej nauki, granice pozamykane, ale Ona nie poddawała się. Na początku lat 90-tych zdobyłam swietną pracę po studiach w zagranicznej firmie, w liceum dobra "trója", a w firmie wszyscy zaskoczeni byli moim świetnym akcentem i swobodą wypowiedzi. Takie to były kiedyś szkoły i nauczyciele. Niech Spoczywa w Pokoju.
uczennica (2025.12.12)

info

9  
  0
A ja mogłam jej towarzyszyć w chorobie i ja pielęgnowac. do końca pogodna, życzliwa i mimo wszystko usmiechnięta.
(2025.12.13)

info

5  
  0