UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Profesor dużo wymagała od siebie, ale i od nas. W liceum trochę miałam w głowie inne zajęcia niż nauka, We wczesnych latach 80-tych jeszcze nie było widać sensu tej nauki, granice pozamykane, ale Ona nie poddawała się. Na początku lat 90-tych zdobyłam swietną pracę po studiach w zagranicznej firmie, w liceum dobra "trója", a w firmie wszyscy zaskoczeni byli moim świetnym akcentem i swobodą wypowiedzi. Takie to były kiedyś szkoły i nauczyciele. Niech Spoczywa w Pokoju.

uczennica