A moim zdaniem... (od najstarszych)
Zaprawdę POwiadam Wam brakująca kasa się znajdzie. To nie pierwsza taka inwestycja z ramienia BO.
@pis to stan umysłu - Niektórym to wszystko kojarzy się jednoznacznie. Lekarz potrzebny od zaraz. Kto udaje, że rządzi i to już od dwóch lat. Dzięki komu mamy takie ceny. Jak głównym hasłem Tuska i jego kompanii jest GADAMY, A NIE ROBIMY to efekty widać w kieszeniach. Będzie jeszcze gorzej. W Elblągu trwają igrzyska, władze się tylko lansują na różnych imprezach, poza tym nic nie robią.