UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - jak sama nazwa mówi Towarzystwo:) i stowarzyszenie to chyba w takich organizacjach uczestniczą osoby, które się lubią. W innym przypadku nie ma ono racji bytu

Też Anna L.

Anuluj