UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kamieniczki na plakacie jak w prowincjonalnym Allenstein. Elbląg miał zawsze wysokie wielokondygnacyjne kamienice w centrum

św.Oburz

Anuluj