22
24.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zwracam się do redakcji o wyłączenie komentarzy.
Gość95 (2025.11.24)
a moim zdaniem jest jeszcze szansa by do tego pożaru nie doszło.24 wieczorem to już całkiem niedługo Państwo redaktorstwo. Znacie adres, okoliczności. Czas ten pożar który będzie wieczorem powstrzymać :) Po za tym współczuje tym, których to dotknęło.
Mieszkaniec Elbląga (2025.11.24)

info

4  
  2
@Emel - ... błąd jest i owszem.24 listopada to dzisiaj, a więc do wieczora jeszcze chwila.
pitupitu (2025.11.24)
a czy niedziela to nie był 23 listopada ?
(2025.11.24)

info

4  
  1
@pitupitu - To prawda.
Emel (2025.11.24)
@Gość95 - A co? Cenzury Ci się chce komunisto?
(2025.11.24)
Chyba pisowcu, bo to to samo.
(2025.11.24)
"Chyba pisowcu, bo to to samo. " Chyba pomyłka. Popatrz kogo w wyborach POpierają byli komuniści. Tylko PO albo Lewicę. Nie głosują na PIS.
(2025.11.24)
Ty nie wiesz kogo popierają komuniści?
Zapytaj Piotrowicza (2025.11.24)
To ubezpieczeni nie byli?
(2025.12.02)

info

0  
  0