A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zwracam się do redakcji o wyłączenie komentarzy.
a moim zdaniem jest jeszcze szansa by do tego pożaru nie doszło.24 wieczorem to już całkiem niedługo Państwo redaktorstwo. Znacie adres, okoliczności. Czas ten pożar który będzie wieczorem powstrzymać :) Po za tym współczuje tym, których to dotknęło.
@Emel - ... błąd jest i owszem.24 listopada to dzisiaj, a więc do wieczora jeszcze chwila.
a czy niedziela to nie był 23 listopada ?
@pitupitu - To prawda.
@Gość95 - A co? Cenzury Ci się chce komunisto?
Chyba pisowcu, bo to to samo.
"Chyba pisowcu, bo to to samo. " Chyba pomyłka. Popatrz kogo w wyborach POpierają byli komuniści. Tylko PO albo Lewicę. Nie głosują na PIS.
To ubezpieczeni nie byli?