UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a moim zdaniem jest jeszcze szansa by do tego pożaru nie doszło.24 wieczorem to już całkiem niedługo Państwo redaktorstwo. Znacie adres, okoliczności. Czas ten pożar który będzie wieczorem powstrzymać :) Po za tym współczuje tym, których to dotknęło.

Mieszkaniec Elbląga