UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem jest jeszcze szansa by do tego pożaru nie doszło.24 wieczorem to już całkiem niedługo Państwo redaktorstwo. Znacie adres, okoliczności. Czas ten pożar który będzie wieczorem powstrzymać :) Po za tym współczuje tym, których to dotknęło.

Mieszkaniec Elbląga

Anuluj