UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem jest jeszcze szansa by do tego pożaru nie doszło.24 wieczorem to już całkiem niedługo Państwo redaktorstwo. Znacie adres, okoliczności. Czas ten pożar który będzie wieczorem powstrzymać :) Po za tym współczuje tym, których to dotknęło.
Mieszkaniec Elbląga