UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tyle w temacie - To zgloś kaczynskiego, rydzyka i innych ktorzy maja za co zyc a wyciagaja łapy po nie swoje
@tyle w temacie - To zgloś kaczynskiego, rydzyka i innych ktorzy maja za co zyc a wyciagaja łapy po nie swoje