UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Premier Tusk w kampanii wyborczej 2 lata temu obiecał, że nie będzie żadnych uchodźców, politycy z KO mówili, że nie ma żadnego paktu migracyjnego. A dziś karty zostały odkryte i w mediach mówią: Polska może ubiegać się o roczne zwolnienie z relokacji i innych obowiązków w ramach unijnego mechanizmu solidarności. Jeśli państwa członkowskie wyrażą zgodę, decyzja będzie obowiązywać rok, po czym Komisja Europejska ponownie oceni sytuację. Ojojo się porobiło, ale ich wyborcy i tak w to nie uwierzą.