UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@katon - A przypomnij, kto tuż po przejęciu rządów w Polsce nie zaprotestował w UE przeciwko tzw. mechanizmowi solidarnościowemu polegającym na wspólnym przyjmowaniu imigrantów przywożonych do krajów południowej Europy? Właśnie dziś o tym mówili i to w TVP, że ten mechanizm zacznie obowiązywać w kolejnym roku. Kraj który nie będzie chciał ich przyjmować, to będzie płacił kasę do UE, bo tylko na początku będzie można ich nie przyjąć z uwagi na to, że my już mamy imigrantów z Ukrainy. Szczerze to lepszy z Ukrainy niż z Afryki. Ale miną 2-3 lata i ty h też bam wpakują. A ktoś interes robi zawożąc ich do Europy. Kto zwozi, to niech wiezie do swojego kraju.