UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Reżim i zemsta to teraz często używane słowa. To wytrych do mózgów kibiców pisowskich. Reżim polityczny to władza oparta na przemocy i ucisku, często bezprawna i utrzymująca się dzięki zastraszaniu społeczeństwa. Jakoś nie dostrzegam działania władzy polegającego na zastraszaniu społeczeństwa i przemocy. Działania władz zastraszyły tylko polityków Zjednoczonej Prawicy i wieją z pełnymi gaciami z Polski. Ludzie żyją normalnie. Zemsta to działanie będące odwetem za doznane zło, krzywdę lub obrazę, motywowane chęcią wyrównania rachunków Mścić się Tusk też nie ma za co. Nic mu przez osiem lat nie zrobili. Po prostu politycy Zjednoczonej Prawicy i biznesowi koledzy zarabiali na życie i nie mieli czasu na wsadzenie do więzienia Tuska i całej bandy PO. Reżim i zemsta - ale jak to ładnie brzmi i pobudza wyobraźnię. To musi docierać do wyborcy Zjednoczonej Prawicy, który wierzy tylko w to co Prezes mu powie.

Czy

Anuluj