45
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze żyć w spokojnym katolickim kraju wśród ludzi pełnych miłości do bliźniego. Dlatego uważam że religia powinna być obowiązkowa
By żyło się lepiej (2025.10.30)

info

5  
  10
@takCzuje - " Prawdziwy Polak, patriota". W punkt
Nic dodać nic ująć (2025.10.30)
Co to za głupi tekst "Miał grozić kobiecie i jej dzieciom" Czy moglibyście się zastanowić co wy piszecie? Ja miałem wczoraj wywieźć liście z działki ale tego nie zrobiłem. To w końcu ten typ groził czy miał grozić?
Och PISarze (2025.10.30)
Hej to miał, czy groził i strzelał?
(2025.10.30)

info

1  
  5
Jakby do mnie, do mieszkania weszli, to zabezpieczyli by 12 noży, a do tego 12 widelców i 12 łyżek
(2025.10.30)

info

6  
  8
Jeden z bojówek Nitrasa.
Miroslaw, (2025.10.30)

info

7  
  8
@Och PISarze - Słuchaj amebo ! Dopiero kiedy sąd wyda wyrok i ogłosi groźby to dopiero można pisać że faktycznie groził a puki co nawet nie przyznaje się do winy a więc ? Nie znasz prawa, paragrafów a zabierasz głos by zaistnieć !
itp (2025.10.30)
@takCzuje - b h o
Irek Szaf (2025.10.30)
@itp - nie strasz bo się....
(2025.10.30)
@itp - Amebo powiadasz a piszesz " puki ". Ty chyba z pisowskich elit jesteś co ?
Tak myślę (2025.10.30)