A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co to za głupi tekst "Miał grozić kobiecie i jej dzieciom" Czy moglibyście się zastanowić co wy piszecie? Ja miałem wczoraj wywieźć liście z działki ale tego nie zrobiłem. To w końcu ten typ groził czy miał grozić?
Hej to miał, czy groził i strzelał?
Jakby do mnie, do mieszkania weszli, to zabezpieczyli by 12 noży, a do tego 12 widelców i 12 łyżek
Jeden z bojówek Nitrasa.
@Och PISarze - Słuchaj amebo ! Dopiero kiedy sąd wyda wyrok i ogłosi groźby to dopiero można pisać że faktycznie groził a puki co nawet nie przyznaje się do winy a więc ? Nie znasz prawa, paragrafów a zabierasz głos by zaistnieć !
@takCzuje - b h o
@itp - nie strasz bo się....
@itp - Amebo powiadasz a piszesz " puki ". Ty chyba z pisowskich elit jesteś co ?