UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Och PISarze - Słuchaj amebo ! Dopiero kiedy sąd wyda wyrok i ogłosi groźby to dopiero można pisać że faktycznie groził a puki co nawet nie przyznaje się do winy a więc ? Nie znasz prawa, paragrafów a zabierasz głos by zaistnieć !
itp