UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze żyć w spokojnym katolickim kraju wśród ludzi pełnych miłości do bliźniego. Dlatego uważam że religia powinna być obowiązkowa
By żyło się lepiej
Dobrze żyć w spokojnym katolickim kraju wśród ludzi pełnych miłości do bliźniego. Dlatego uważam że religia powinna być obowiązkowa
By żyło się lepiej