UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze żyć w spokojnym katolickim kraju wśród ludzi pełnych miłości do bliźniego. Dlatego uważam że religia powinna być obowiązkowa

By żyło się lepiej

Anuluj