A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A było tak pięknie po 8 latach pislandii. Zero kolejek, szpitale bogate, personelu w bród. I przyszedł Tusk i zepsuł taką idyllię. No ma Pani rację. Czuć w Pani wypowiedzi rzetelność i uczciwość. Brawo.