UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A było tak pięknie po 8 latach pislandii. Zero kolejek, szpitale bogate, personelu w bród. I przyszedł Tusk i zepsuł taką idyllię. No ma Pani rację. Czuć w Pani wypowiedzi rzetelność i uczciwość. Brawo.
A było tak pięknie po 8 latach pislandii. Zero kolejek, szpitale bogate, personelu w bród. I przyszedł Tusk i zepsuł taką idyllię. No ma Pani rację. Czuć w Pani wypowiedzi rzetelność i uczciwość. Brawo.