UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A było tak pięknie po 8 latach pislandii. Zero kolejek, szpitale bogate, personelu w bród. I przyszedł Tusk i zepsuł taką idyllię. No ma Pani rację. Czuć w Pani wypowiedzi rzetelność i uczciwość. Brawo.


Anuluj