Wybrany wątek opinii

Ludzi do wojska przejmujecie a wystarczy parę dronow, których nie macie i ludzi nie ma. Tak chcecie być nowocześni a z Ukraińcami chcecie się uczyć, więcej sprzętu a nie ludzi, o czym pan ma pojecie, wypłaty za nic płacicie a ludzie na zwolnieniach dorabiają Parę dronow i nie ma wojska, w Braniewie jest drin ale nikt nie ma uprawnień by przenosić bomby nim a nim wyprowadzi z garażu to Rosja będzie w Warszawie
Mirek 12 (2025.10.24)
@Mirek 12 - Oni nawet inwalidów chcą wcietać do rezerwy
(2025.10.26)
Powrót do komentarzy