Wybrany wątek opinii
Ludzi do wojska przejmujecie a wystarczy parę dronow, których nie macie i ludzi nie ma.
Tak chcecie być nowocześni a z Ukraińcami chcecie się uczyć, więcej sprzętu a nie ludzi, o czym pan ma pojecie, wypłaty za nic płacicie a ludzie na zwolnieniach dorabiają
Parę dronow i nie ma wojska, w Braniewie jest drin ale nikt nie ma uprawnień by przenosić bomby nim a nim wyprowadzi z garażu to Rosja będzie w Warszawie
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
@Mirek 12 - Oni nawet inwalidów chcą wcietać do rezerwy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0