UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mirek 12 - Wojsko skończyło się dawno temu. Wraz z zakończeniem zasadniczej (obowiązkowej) służby wojskowej w Polsce jest przedszkole a nie armia. Dziurawce w mundurach, kursy, szkolenia, rekrutacje na festynach i targach pracy. To absolwenci szkół oficerskich wolą iść do cywila zaraz po osiągnięciu maksymalnej emerytury niż niańczyć to towarzystwo.