UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komunikacja w święto zmarłych, sprawia wrażenie, że organizatorzy zapomnieli o Dębicy Górnej. To wcale nie jest mały cmentarzyk i duzo ludzi potrzebuje tam dojechać i wrócić. A z Nad Jaru, to... lepiej nie mowić. Dojechać, praktycznie bez wyboru, a wrócić..... Prawie 40 minut czekałam na mozliwość - była tylko jedna (bez przesiadki), ale nie doczekałam się. Szczęście mi dopisało, bo pojawił się autobus do Dębicy nowej ( na której do miasta czekało kilka autobusów). Jeden mi pasował (J), więc chwila i dojechałam. Dlaczego C nie jechał do starej Dębicy? Żeby nie było tylko bee, pochwała dla "żółtych kamizelek". Uprzejme, zainteresowane, pomocne. Panie i Panowie, chylę czoła.