UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy Stadion Dla Elbląg, jeśli Miasto stać na utrzymywanie zespołu z Ukrainy tym bardziej powinno ich stań na pomoc Elbląskim Klubom !!!

NSDL

Anuluj