A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Służyłem w WOT pod dowództwem pana płk Kowalskiego w Braniewie. Najlepszy dowódca a nie jakiś beton. Rozumie żołnierzy i ich potrzeby. Doskonały fachowiec, mówca i potężny autorytet, charyzma.
Najgłupszy pomysł ever przecież oni podostawali stopnie z dupy
Kiedy będzi Batalion w Elblągu?
jeśli chodzi Ci o batalion WOT - nie ma tego w planach
@paweł879 - Żołnierze zawodowi będący na etatach tzw kierowniczej kadry to żołnierze zawodowi którzy rozpoczynali służbę w wojskach operacyjnych (stanowią oni ok 25 % stanu osobowego pododdziałów - nie dostali oni "stopni z dupy") pozostałe ok 75% stanu osobowego to żołnierze TSW. Taki był zamysł i właśnie taka jest idea funkcjonowania WOT. Ludzie piszący obraźliwe komentarze nie mają elementarnej wiedzy na temat WOT.