15
10.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Służyłem w WOT pod dowództwem pana płk Kowalskiego w Braniewie. Najlepszy dowódca a nie jakiś beton. Rozumie żołnierzy i ich potrzeby. Doskonały fachowiec, mówca i potężny autorytet, charyzma.
Blenston (2025.10.12)

info

0  
  0
Najgłupszy pomysł ever przecież oni podostawali stopnie z dupy
paweł879 (2025.10.12)
Kiedy będzi Batalion w Elblągu?
(2025.10.12)
jeśli chodzi Ci o batalion WOT - nie ma tego w planach
(2025.10.12)
@paweł879 - Żołnierze zawodowi będący na etatach tzw kierowniczej kadry to żołnierze zawodowi którzy rozpoczynali służbę w wojskach operacyjnych (stanowią oni ok 25 % stanu osobowego pododdziałów - nie dostali oni "stopni z dupy") pozostałe ok 75% stanu osobowego to żołnierze TSW. Taki był zamysł i właśnie taka jest idea funkcjonowania WOT. Ludzie piszący obraźliwe komentarze nie mają elementarnej wiedzy na temat WOT.
(2025.10.12)