UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Służyłem w WOT pod dowództwem pana płk Kowalskiego w Braniewie. Najlepszy dowódca a nie jakiś beton. Rozumie żołnierzy i ich potrzeby. Doskonały fachowiec, mówca i potężny autorytet, charyzma.

Blenston

Anuluj