UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Służyłem w WOT pod dowództwem pana płk Kowalskiego w Braniewie. Najlepszy dowódca a nie jakiś beton. Rozumie żołnierzy i ich potrzeby. Doskonały fachowiec, mówca i potężny autorytet, charyzma.
Blenston
Służyłem w WOT pod dowództwem pana płk Kowalskiego w Braniewie. Najlepszy dowódca a nie jakiś beton. Rozumie żołnierzy i ich potrzeby. Doskonały fachowiec, mówca i potężny autorytet, charyzma.
Blenston